čtvrtek 12. července 2012

...HOUBIČKA NA MYTÍ Z RUČNĚ PŘEDENÉ VLNY ...Houbička na mytí uháčkovaná z ručně předené vlny z českých chovů - převážně merino. 

9 komentářů:

 1. Jituš, to je moc zajímavý nápad. Viděla jsem už pletené žínky na mytí, ale tohle ještě ne. Líbí se mi. Tak už předeš ze svého?

  OdpovědětVymazat
 2. Vladěnko, já jsem je viděla na jednom polském blogu a kdybys chtěla návod, tak ho mám na tom mém druhém blogu. Z letošního jsem ještě zatím nepředla, tohle je ze zbytků z loňského materiálu. Ten jsem povětšinou zužitkovala na ponožky a mamce na teploučkou vestu.

  OdpovědětVymazat
 3. Jituško marně se snažím žínku dle popisu uháčkovat něco dělám blbě ..háčkovala jsi za přední nitku krátkými sloupky a na jedné straně dvě rozháčkovala a na druhé sháčkovala? Nějak se mi to nechce stočit poradíš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kopretinko, háčkovala jsem krátkými sloupky, ale za zadní nitku a ujímala a přidávala na stranách tak jako ty.

   Vymazat
 4. Móóóc děkuji jsem zvědavá zda to klapne :-) .

  OdpovědětVymazat
 5. Jitunko tak jsem dnes obdržela konečně silnější háček a musím přiznat jak moc háček a háčkování za zadní nitku ovlivnilo dílko . Moc díky za radu ...myslela jsem , že je naprosto jedno zda za zadní či za přední nitku a ejhle ono ne :-)...no zase mám zkušenost navíc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem moc ráda, že jsem mohla přispět radou a už se těším, až své dílko představíš na blogu. Ze srdce přeju ať se daří.

   Vymazat
 6. Čiapka sa Ti veľmi podarila, krásna, ale tie hubky ma normalne dostali, úchvtné už dávno po nich pasiem :-)
  idem sa mrknuť ešte na ten návod či by som to zvládla.
  Ďakujem za inšpiráciu.

  OdpovědětVymazat

... OPĚT ŠÁLA A ŠÁLOŠÁTKY ...

Stále pletu a pletu a předu   ☺  šál inspirovaný http://shop.hedgehogfibres.com/product/born-trippy šátek Find Your Fade .... https:...